Dans - Lestijden

Lesschema 2019-2020

Zaal

Dag

Tijd

Categorie

Leiding

Oosterholthoeve

maandag

16.30 - 17.30

Basis onderwijs gr.  5                                     / 8 - 9 jr.

Tes D / Jutta S

Oosterholthoeve

maandag

17:30 - 18:30

Dans 12 +                                                  / 12 – 16 jr.

Mirthe D / Lieke vd K

Oosterholthoeve

maandag

18:30 - 20:30

Razzmatazz / Tienerselectie                      / 15 - 18 jr.

Sharon van Dijk

Oosterholthoeve

maandag

19:45 - 21:30

Padans / Hoofdselectie                              / 18 jr .e.o.

Iris Potgieter

Noordweg

dinsdag

17:30 - 18:30

Basis onderwijs gr. 3, 4 & 5                           /  6 - 9 jr.

Noa V / Valeria S

Noordweg

dinsdag

19.30 – 20.30

Dans 14 +                                                   / 14 - 19 jr.

Noa Vlug

Noordweg

dinsdag

18.30 - 19.30

V.o. klas 1 & 2                                             / 12 - 14 jr.

Iris Vos

Oosterholthoeve

woensdag

16:30 - 17:45

Talentgroep                                                    / 6 - 9 jr.

Kim E / Romy D

Oosterholthoeve

woensdag

17:45- 19:15

DanzaNiños / Kinderselectie                        / 9 - 12 jr.

Wendy B & Chantal B

Oosterholthoeve

woensdag

19:15 - 20:45

Dans in mij / Gevorderden                         / 24 jr. e.o.

Annemarie vd Berg

Oosterholthoeve

woensdag

20.45 - 22.00

Dans Allround / Gevorderden                     / 24 jr. e.o.

 

Noordweg

donderdag

17.15 - 18.15

Basis onderwijs gr. 5 & 6                              /  8 - 10 jr

Maureen M / Danique v L

Noordweg

donderdag

18.30 - 19.30

Basis onderwijs gr. 7 & 8                           / 10 – 12 jr.

Nienke P / Manouk vd Z

Pieter Zandt

donderdag

19:00 - 20:00

Basis onderwijs gr. 7 & 8                            / 10 - 12 jr.

Lisa v A / Romy D

Oosterholthoeve

donderdag

18:30 - 20:00

Inpetto / Jeugdselectie                               / 12 - 15 jr.

Tessa Paassen

Oosterholthoeve

donderdag

20.00 – 21.00

Dans 20 +                                                   / 20 jr. e.o.

Kim vd Kolk

Oosterholthoeve

vrijdag

16.00 - 16.45

Basis onderwijs gr. 1 & 2                                / 4 - 6 jr.

Tamara R / Melanie S

Oosterholthoeve

vrijdag

16.45 - 17.45

Basis onderwijs gr. 3                                      / 6 - 7 jr.

Tamara R / Melanie S

Oosterholthoeve

vrijdag

18.00 - 19.00

Basis onderwijs gr.  4                                     / 7 – 8 jr.

Tamara R / Manouk vd Z

Oosterholthoeve

vrijdag

19.00 - 20.00 

Basis onderwijs gr.  6 & 7                             / 9 – 11 jr.

Marleen V / Danique v L

Villa Nova

vrijdag

16.30 - 17.15

Basis onderwijs gr. 1 & 2                               /  4 - 6 jr.

Lieke W & Lotte K

Villa Nova

vrijdag

17.15 - 18.15

Basis onderwijs gr. 3 & 4                               / 6 – 8 jr. 

Sophie vd H / Naomi K

Villa Nova

vrijdag

18.15 - 19.15

Basis onderwijs gr.  4 & 5                              / 7 – 9 jr.

Sophie vd H / Naomi K

Pieter Zandt

vrijdag

17.00 - 18.00

Hip Hop                                                      / 10 - 13 jr.

Maud D / Ceyda de R

Pieter Zandt

vrijdag

18.00 - 19.00

Hip Hop / Gevorderden                              / 10 - 13 jr.

Maud D / Ceyda de R

Oosterholthoeve

zaterdag

09:30 – 11:00

Selectieleden                                             vanaf 13 jr.

Anne Bredewold

Oosterholthoeve

zaterdag

11:00 – 12.30 

Selectieleden                                                10 - 13 jr.

Esmee v D / Valeria S